FAQ

 • Czym jest Sensoric?

  Sensoric to połączenie zabawy z ćwiczeniami, które wspierają rozwój integracji sensorycznej — która jest wyjątkowo istotnym elementem prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Polega ona na prawidłowym odbieraniu i poprawnym interpretowaniu bodźców zmysłowych przez dzieci i pozwala im lepiej zrozumieć świat, który je otacza. Nasze ćwiczenia dostępne są online na naszej stronie internetowej, która jest przystosowana zarówno do komputerów i laptopów, jak i do urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony. Dodatkowo każdego miesiąca otrzymacie od nas box z materiałami, które ułatwią wykonywanie ćwiczeń i przybliżą dziecku taczający go świat przyrody.

 • Dla kogo przeznaczona jest gra Sensoric?

  Sensoric jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci, które są już na tym etapie rozwoju, który pozwoli im wykonywać proste ćwiczenia z zakresu integracji sensorycznej i które w pełni zrozumieją zarówno opowiadaną historię, jak i ćwiczenia. Gra przeznaczona jest więc dla dzieci w wieku od 3,5 roku, do 6 lat. Nie masz pewności czy gra jest odpowiednia dla Twojego dziecka? Skontaktuj się z nami!

 • Jak zamówić Sensoric?

  Aby zamówić Sensoric wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Pakiet na pierwszy miesiąc umożliwia dostęp do 4 tygodni ćwiczeń. Każdy tydzień to 3 ćwiczenia każdego tygodnia i 3 ćwiczeń każdego dnia (36 ćwiczeń miesięcznie) oraz pudełko przyborów na dany miesiąc. Cena wysyłki wliczona jest w koszt produktu. Zarejestruj się i dowiedz się więcej!

 • Ile trwa przygoda w Sensoric?

  Nie ograniczamy się do tego, ile trwać będzie przygoda i planujemy, by cała historia Patyczka oraz postaci, które spotyka podczas swej wędrówki, rozwijała się dalej i rosła wraz z dzieckiem, odpowiadając przy tym na późniejsze zapotrzebowania starszych dzieci.

Na tej stronie korzystamy z plików cookies, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia naszym użytkownikom. Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania ich oraz zarządzania nimi znajdziesz w linku dotyczącym Polityki Cookies.